Emília Otčenášová

Už ako tehotná som spoznala tento klub. Tuším ako jediný v Trnave ponúka plávanie pre tehotné (žiadne verejné plavárne, chlórovaná voda, či trápenie sa pre kilá navyše ). Počas toho krásneho obdobia som mala možnosť sa stretnúť so samými príjemnými ľuďmi, vidieť skvelý kolektív a spoznať aj skvelú osôbku dulu Gabiku Janovičovú na jej úžasných prednáškach.

My ako milovníci vody sme hneď vedeli, že chceme skúsiť začať plávať čo najskôr aj s našim synčekom. Skúsili sme to v jeho 5 mesiacoch a sme nadšení z toho, že aj on miluje vodu rovnako ako my. Navštevujeme už 8 kurz a Oliver spravil za to obdobie neskutočný progres.

Samotný klub ponúka pre detičky aj cvičenie, ktoré sme začali nedávno navštevovať. Od kedy chodíme cvičiť, tak Oliver už vie spraviť kotrmelec dopredu  …. Plus pre mňa ako mamu na rodičovskej dovolenke je tu priestor na spoznanie sa s inými mamičkami a detičky majú možnosť socializácie.

Páči sa mi, že kolektív Kvapky sa stále vzdeláva, vymýšľa rôzne aktivity pre detičky (napr. maškarný ples ….), obnovuje plavecké pomôcky, či zveľaďuje svoje priestory, no v neposlednom rade, že sú ochotní stále vyjsť nám a našim ratolestiam v ústrety. Nás si Kvapka získala ♥.