Náš tím

Sme tím, ktorý má veľa spoločného a zároveň má každá z nás v sebe niečo jedinečného. Spoločne sa vzdelávame, zúčastňujeme kurzov a školení týkajúcich sa práce s deťmi vo vode i na suchu, ale aj komunikácie, osobného rastu... Okrem externých školení mávame interné metodické porady pred každým kurzom, aby sme spoločne našli riešenia vašich požiadaviek. Tiež sa niekoľkokrát do roka stretávame na celodenných stretnutiach, aby sme neustále zlepšovali kvalitu ponúkaných služieb.

Sme stabilný tím. Naši plavci, ale aj mamičky si zvyčajne obľúbia svoju inštruktorku a tak má každá z nás svoj „fanklub“. Z praxe vieme, že skúsenosti nás posúvajú stále vpred, radi si ich odovzdávame a veľmi si ceníme prácu každej z nás. Len pri ťahaní lana za jeden koniec vieme našu prácu odviesť profesionálne, citlivo a s individuálnym prístupom ku každému dieťaťu.

Okrem pracovného času sa spoločne stretávame aj na súkromných akciách, a tak tvoríme jednu veľkú rodinu. Aj preto sa u nás cítite ako doma.

Mgr. Blanka Krajčovičová
Riaditeľka - zodpovednosť za oblasti:
  • Školenie budúcich inštruktorov plávania
  • Strategické plánovanie a rozvoj
  • Reprezentácia spoločnosti
  • Spolupráca s partnermi
  • Kvalifikovaná trénerka plávania
  • Pedagogická fakulta Nitra
  • Psychomotorický vývoj detí od 1 mesiaca do 1 roka
  • Certifikát pedagogiky Márie Montessoriovej pre vek 0-6 rokov
  • Výučba plaveckého spôsobu kraul a znak
  • Výučba plaveckého spôsobu prsia
  • Odchýlky vo vývoji detí do 1 roka
  • Rola novorodeneckých reflexov
  • Úskalia metodík baby plávania
  • Školenie prvej pomoci SČK
  • Rešpektujúca komunikácia

Od malička som sa starala o človiečikov, ktorí boli o trošičku menší odo mňa. Aj preto sa ich dnes strieda pod mojou strechou šesť – vlastných aj požičaných. Zároveň mi učarovala voda. Jej sila, čistota. A tak mi svitlo ako ďalej s mojou prácou. Jednoducho - spojiť. Preto mám tu najkrajšiu prácu na svete. Som s deťmi ale rutinnú starostlivosť o ne preberajú rodičia. Rutina je to čo ma ubíja. Aby som žila, musím niečo študovať, čítať, tvoriť, vymýšľať, skúšať, cestovať, pozorovať. Som jediná horiaca kvapka. No a večer si v kľude hasím svoj vnútorný oheň pohárom dobrého vína.

Mgr. Gabriela Kráľovičová
Prevádzková manažérka – zodpovednosť za oblasti:
  • Zabezpečenie plynulého chodu prevádzok
  • Komunikácia s klientami
  • Finančná agenda
Vzdelanie:
  • Inštruktor pre pohybový, sociálny a psychický rozvoj dojčiat, batoliat a detí predškolského veku
  • Pedagogická fakulta Nitra
  • Psychomotorický vývoj detí od 1 mesiaca do 1 roka
  • Výučba plaveckého spôsobu kraul a znak
  • Školenie prvej pomoci SČK
  • Rešpektujúca komunikácia

Rada si užívam každú prácu. Keď som v Kvapke, robím to naozaj rada. Chvíle strávené doma v záhradke sú fajn, hlavne keď sa hrám s bylinkami. Upratovanie sa dá hravo zvládnuť s príjemnou hudbou v ušiach. Užívam si nordic walking v hrnčiarovských chotároch s dvomi maďarskými vyžlami. Varenie by v mojom prípade na stupnici od jedna po desať dostalo asi piate miesto, možno preto, že od mojich troch chlapcov doma často dostávam otázku: "Čo máme jesť?" Moju rodinu zabávam večným štúdiom angličtiny a čakajú, kedy sa ňou aj dohovorím. Mám rada ľudí, keď môžem, pomôžem, poradím, hľadám kompromisy a strednú zlatú cestu. Žijem ako viem.

Mgr. Marcela Fančovičová
Vzdelanie:
  • Inštruktor I. kvalifikačného stupňa pre plávania novorodencov a detí do 3 rokov
  • Pedagogická fakulta Trnavskej univerzity
  • Psychomotorický vývoj detí od 1 mesiaca do jedného roka
  • Relaxačné techniky pre deti s poruchou pozornosti
  • Cvičiteľský workshop: „Děti od miminek po předškoláky“
  • Halliwickova metóda výučby plávania
  • Cvičenie s deťmi od 6 mesiacov
  • Výučba plaveckého spôsobu kraul a znak pre deti 3-6 rokov

Moju prácu som si neobľúbila iba ja, ale aj môj manžel a deti, ktoré ma považujú za tú najčistejšiu a najvydezinfikovanejšiu osobu na svete. Môj „parfum“ sme si zamilovali všetci. Okrem toho si užívam bazénovú akustiku. (Pri vysávaní si často zanôtim nejakú Elánovku a poskočím si do tanca). Zachraňujem každého živého tvora, ktorý na mňa vysiela SOS signály. S rodinou relaxujeme najradšej v prírode pri zbieraní lesných plodov, húb a byliniek.

Alena Burešová
  • Tréner I. kvalifikačného stupňa so špecializáciou plávanie
  • Gymnázium Trnava
  • Halliwickova metóda výučby plávania
  • Psychomotorický vývoj detí od 1 mesiaca
  • Trendy detského plávania vo svete
  • Odchýlky vo vývoji detí do 1 roka
  • Úskalia baby plávania
  • Vaničkovanie
  • Aquaprenatal
  • Prvá pomoc

Milujem oheň a slnko..... Odpočinok a vodu, ktoré sa mi s každým týmto slovom spájajú. Všedný večer odpočívam doma pri krbe, s knižkou, drobným tvorením, alebo len tak telkovaním. Slnko, voda a pláž ma prebúdzajú. Šnorchlovanie a plávanie mi prinášajú únik z reality všedných dní. Vo vode pretkanej slnečnými lúčmi sa cítim slobodná a oddýchnutá. Pripravená vrátiť sa s elánom k rodine, práci a povinnostiam.

Mgr. Magdaléna Kováčová
  • Pedagogická fakulta, Trnavská univerzita
  • Plavčík - záchranár
  • Dieťa a hudba, pohyb a hra