fbpx

Lucia Horská

Naša Emuška bola vytúžene bábo a na jej príchod sme všetci dlho a napäto očakávali. Už počas tehotenstva sme vedeli, že chceme pre ňu len a len to najlepšie.
Moja prvá myšlienka keď som započula o možnosti plávania s bábätkami bola jasná – Idem do toho… Neváhala som a vedela som, že to bude správne rozhodnutie. Celý čas som si bola istá, no ako sa dni posúvali a blížil sa termín prvej návštevy Kvapky, ovládli ma akési pochybnosti či strach… Vďaka kamarátke, ktorá išla do toho s nami som to prekonala a dnes viem, že to bol ten najlepší krok vpred.
Už od začiatku sme sa tam cítili veľmi príjemne. Kamarátske vzťahy a príjemná atmosféra nám zaručila radosť a tešenie sa z každej jednej návštevy Kvapky. Užívali sme si to obe. Vždy sme prehodili pár slov aj o inom ako o plávaní… Vymieňali sme si skúsenosti a navzájom si pomáhali.
Keď už naše deti boli staršie, bol to čas aj pre nás rodičov – 45 minút relaxu a oddychu. Vedeli sme, že o naše deti je skvelo postarané a že im nič nechýba vo vode (ani my rodičia), takže sme mohli v kľude pokecať a pokávičkovať  :)
No naše deti rástli ako z vody a prišiel zlomový bod pre našu Emku, kedy už do Kvapky kvôli veku nemohla chodiť… Začali sme chodiť plávať do plavárne a pri prvom tréningu sa Emka rozplakala, že tam je voda studená a špinavá a že ona chce ísť naspäť plávať do Kvapky… Dnes chodí po súťažiach a doma máme už pár úspechov v podobe diplomov alebo medailí…
Keď sa mi po 9. rokoch narodila vytúžená druhá dcérka Miuška, nikto sa už ani nepýtal či začneme plávať, pýtali sa už len kedy začíname. A hoci máme v našom mestečku tiež plávanie s detičkami, moja voľba bola od začiatku jasná. KVAPKA!!!!!!!!!
Týmto sa chcem veľmi poďakovať všetkým inštruktorkám v Kvapke za ich obrovskú trpezlivosť (nie vždy majú naše detičky náladu na potápanie), dobrosrdečnosť a hlavne prístup k našim detičkám. Viete vytvoriť takú rodinnú atmosféru, ktorá je jedinečná a vždy k Vám ideme s veľkou radosťou a odchádzame oddýchnuté a plné energie. Ďakujem.


Klub Kvapka © 2020 | by freevision