Lucia Hečková

Klub Kvapka sme spoznali ešte so staršími deťmi, z ktorých sú už juniori. Po narodení najmenšej Timejky bola voľba jasná opäť. Od pol roka sme začali kurzy v Kvapke navštevovať aj s ňou. Bola predčasne narodená a silne hypotonická, plávanie preto bolo výborné rozhodnutie. Nakoľko jej vývoj nejde podľa tabuliek, hľadali sme ďalšie možnosti jej napredovania. Jedna z inštruktoriek, Magduška, absolvovala špeciálne kurzy a Klub Kvapka vytvoril skupinku pre detičky so špeciálnymi potrebami. Naše hodiny sú plné smiechu a veru sa neraz Magduška aj poriadne zapotí pri našich miláčikoch. Je to naša opora, ktorá to s deťmi proste vie. Po plávaní máme možnosť si s maminkami v príjemnom prostredí vymieňať skúsenosti a rady, ako čo najviac pomôcť našim srdiečkam. Ďakujeme za všetko Klub Kvapka.