Klaudia Ďurišová

Klub Kvapka navštevujeme s Martinkom od jeho 6 mesiacov. Či už ide o plávanie, alebo cvičenie – s oboma aktivitami sme veľmi spokojní. Na cvičenie sa každú stredu tešíme, pretože je tam výborná atmosféra. Je to pre nás úžasne strávený čas, plný zábavy, dobrej nálady, ktorú sprevádza počúvanie detských pesničiek. Naučili sme sa veľa pesničiek i riekaniek a doma si ich radi spievame a precvičujeme daný pohyb s tým spojený. Som veľmi rada, že sa Martinko stretáva aj s inými detičkami, kde si môžu spolu zacvičiť, učia sa navzájom sa rešpektovať a niekedy aj byť trpezliví pri zdolávaní daných prekážok, ak to nejakému dieťatku trvá dlhšie. Od začiatku cvičíme s pani Mackou, ktorá je výborná inštruktorka. Vie deti zaujať, motivovať, venovať sa a hlavne byť trpezlivou, láskavou a všímavou, vie čo je pre deti najlepšie, čo ich baví, za čo jej veľmi pekne ďakujeme. Myslím si, že spolu s plávaním to boli najlepšie investované peniaze do rozvoja nášho Martinka. Určite vrelo odporúčam detičkám a mamičkám a želám celému tímu Klub Kvapka veľa pracovných úspechov, nech robia mnoho ďalších detí spokojnými a šťastnými.