Vodné deti

Asociácia združujúca kluby zaoberajúce sa predovšetkým pohybom malých detí vo vode. Klub Kvapka je iniciátorom a zakladateľom tejto asociácie.

Plavecký oddiel STU Trnava

Mnohé naše inštruktorky su bývalé úspešne plavkyne plaveckého oddielu STU Trnava. Niektoré v ňom naďalej pôsobia ako trénerky. Klub Kvapka tento oddiel zásobuje malými plaveckými talentami.

World Aquatic Babies & Children Network

Svetové združenie pre plávanie bábätiek a detí je partnerom, s ktorým máme možnosť konzultovať metodické postupy uplatňované v Kvapke. V rámci spolupráce si vymieňame skúsenosti a navzájom sa inšpirujeme.

MAMILA

MAMILA je občianske združenie, ktoré poskytuje pomoc, poradenstvo a podporu počas celej doby trvania dojčenia.

Klingáčik

Široká ponuka a veľmi dobrý výber produktov pre deti, ktoré zohľadňujú zdravý životný štýl.

Meduška

Meduška bola prvá súkromná MŠ v Trnave. Od svojho otvorenia ponúkala deťom aktivity navyše. S vedením predplaveckej prípravy a plaveckých kurzov pre predškolákov sa obrátili na nás. Naša spolupráca trvá už 9 rokov.

Škola Besst

Škola Besst u nás pláva, my u nich cvičíme a s vedením spolupracujeme od jej vzniku.

Plutvy.sk

Plutvy.sk, náš partnerský internetový obchod s kvalitným plaveckým sortimentom. Okuliare, čiapky, plutvy a neoprény na plávanie pre malých i veľkých plavcov. Ochotný personál vám pri výber poradí, pomôže.

Fashion by Kids

Fashion by Kids je štýlový obchodík s oblečením pre deti. Nájdete tu nielen ich vlastnú značku Minioo, ale taktiež Juuj, MiLe, Moe či zdravé dobrotky od Ellas Kitchen.

BabyBelly.sk

BabyBelly.sk je internetový obchod, ktorý ponúka módu pre tehotné v najnovších trendoch a na každú príležitosť, Nájdete u nich okrem iného aj veľmi pekné tehotenské plavky.

TV Vega

Televízia trnavského kraja je zameraná na spoločensko-kultúrne dianie v regióne. Publicistika zo športu, či kultúry má pozitívny náboj pre divákov.

Detské kaderníctvo

Detské kaderníctvo je krásne zariadené do rozprávkového štýlu, kde keď prídete so svojou princeznou alebo princom, posadia ich priamo do Mcqueena z rozprávky, alebo iného nablýskaného autíčka a ukážu, že strihanie môže byť aj zábava.

Klub Kvapka © 2017 | by freevision