Darujte 2 % z vašich daní

Radi by ste nás podporili v rozšírení aktivít na lekciách plávania? Vaše darované 1 – 3 % z dane nám môžu pomôcť k inovácii plaveckých kurzov. Ako konkrétne?

• Nákup hravých pomôcky do vody k lekciám plávania pre deti od 0 do 6 rokov, ktoré spĺňajú požiadavky montessori vzdelávania.
  • Špeciálne pomôcky do bazénov na zlepšenie plaveckých techník pre deti od 6 do 12 rokov.
  • Zabezpečenie napredovania našich inštruktorov formou školení a workshopov zameraných na metodiky plávania dojčiat, batoliat, detí predškolského a školského veku.

Ako na to?

Tu si môžete stiahnuť predvyplnené tlačivo pre podanie 2-3 % daní pre fyzickú osobu“
TLAČIVO pre 2-3% z daní

Naše údaje o neziskovej organizácii potrebné do daňového priznania:

Názov: Detské centrum Kvapka n.o.
Adresa: Ul. Tich. Milkina 1792/2, 917 01 Trnava
Právna forma: Nezisková organizácia

Podrobnejšie informácie k možnosti poukázania 1-3 % z daní v roku 2024 (za rok 2023)

Ak ste zamestnanec:

• Požiadajte zamestnávateľa o:
  • – vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň
    – vystavenie tlačiva Potvrdenia o zaplatení dane

• Z tohto “Potvrdenia” si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať
  • 2 % z Vašej zaplatenej dane – maximálna výška, ktorú môžete štandardne v prospech prijímateľa poukázať
    3 % z dane môžete poukázať, ak ste v roku 2023 boli dobrovoľníkom (odpracovali ste viac ako 40 hodín).

• Vyplňte vyhlásenie o poukázaní 2 alebo 3 % dane. Uveďte Vaše meno, rodné číslo, bydlisko a sumu zodpovedajúcu 2-3 % zaplatenej dane.
  • Najneskôr do 30.4.2024 pošlite formuláre na daňový úrad v mieste vášho bydliska.
  • TU nájdete vyplnené vyhlásenie s údajmi o neziskovej organizácii.

Ak ste právnická osoba, podnikateľ:
Do 31.marca 2024 podajte daňové priznanie pre právnické osoby. Súčasťou tohto tlačiva je aj Oddiel “Vyhlásenia o poukázaní podielu dane”, do ktorého vyplňte prosím naše údaje.

V prípade potreby Vám radi pomôžeme telefonicky 0905 883 117 alebo mailom info@klubkvapka.sk.

Ďakujeme a tešíme sa, že s vašou pomocou budeme môcť opäť inovovať kurzy plávania pre bábätká a deti.