Vodné deti

Asociácia združujúca kluby zaoberajúce sa predovšetkým pohybom malých detí vo vode. Klub Kvapka je iniciátorom a zakladateľom tejto asociácie.

Plavecký oddiel STU Trnava

Mnohé naše inštruktorky su bývalé úspešne plavkyne plaveckého oddielu STU Trnava. Niektoré v ňom naďalej pôsobia ako trénerky. Klub Kvapka tento oddiel zásobuje malými plaveckými talentami.

World Aquatic Babies & Children Network

Svetové združenie pre plávanie bábätiek a detí je partnerom, s ktorým máme možnosť konzultovať metodické postupy uplatňované v Klube Kvapka. V rámci spolupráce si vymieňame skúsenosti a navzájom sa inšpirujeme.

MAMILA

MAMILA je občianske združenie, ktoré poskytuje pomoc, poradenstvo a podporu počas celej doby trvania dojčenia.

Aquapark Trnava

V rámci Aquapark Trnava prebiehajú kurzy plávania organizované Klubom Kvapka. Okrem toho ponúkajú celoročnú prevádzku pre deti i dospelých, ktorí si tu užijú zábavu aj oddych v každom ročnom období.

Meduška

Meduška bola prvá súkromná MŠ v Trnave. Od svojho otvorenia ponúkala deťom aktivity navyše. S vedením predplaveckej prípravy a plaveckých kurzov pre predškolákov sa obrátili na nás.

Škola Besst

Žiaci zo súkromnej školy Besst navštevujú kurzy plávania pravidelne v rôznych skupinkách. S vedením spolupracujeme už od ich vzniku.

Plutvy.sk

Plutvy.sk, náš partnerský internetový obchod s kvalitným plaveckým sortimentom. Okuliare, čiapky, plutvy a neoprény na plávanie pre malých i veľkých plavcov.

Fashion by Kids

Fashion by Kids je štýlový obchodík s oblečením pre deti. Nájdete tu nielen ich vlastnú značku Minioo, ale taktiež Juuj, MiLe, Moe či zdravé dobrotky od Ellas Kitchen.

BabyBelly.sk

BabyBelly.sk je internetový obchod, ktorý ponúka módu pre tehotné v najnovších trendoch a na každú príležitosť, Nájdete u nich okrem iného aj veľmi pekné tehotenské plavky.

Youth Training Academy

Občianske združenie zaoberajúce sa všeobecnou a špecializovanou prípravou detí v predškolskom veku, mladšom školskom veku a mládeže. V rámci prípravy u nás absolvovávajú kurzy plávania.

Masáže pre bábätká

Masáže pre bábätká sú vhodné od 6. týždňa do cca 6. mesiaca dieťatka. Ide o individuálny kurz, ktorý je spojený s aromaterapiou a relaxáciou stzv. spievajúcimi miskami. Detičky, ktoré u nás plávajú alebo cvičia majú kurz baby masáží s 20 % zľavou.